D21 STUDIO | Jaunumi
Iepakojums | koka kaste | Nestandarta ieopakojums |

Neparasts iepakojums ekskluzīvam klientam 

restorāns "Vincents" izceļas ar savu virtuvi, ekstravaganci, dizainu un, protams, arī ar savu virtuves Maestro, kurš saimnieko restorānā jau no pašiem pirmsākumiem.

Protams, Maestro ir neviens cits kā šefpavārs mārtiņš rītiņš, Kurš arī pieaicināja mūs piedalīties šī neparastā iepakojuma izveidē un izgatavošanā. 

IEPAKOJUMA KASTE

"vINCENTS SIERA PLATEI"

iePAKOJUMS VEIDOTS NO DIVĀM DAĻĀM, PAPLĀTES UN VĀKA, APVIENOJOT SERVĒŠANAS UN LĪDZŅEMŠANAS OPCIJAS. ŅEMOT VĒRĀ KLIENTA PRASĪBAS, IZMANTOJĀM DAĻĒJI APSTRĀDĀTU KOKU KASTES KARKASA IZVEIDEI, IESTRĀDĀJOT APDRUKĀTU ORGANISKO STIKLU VĀKa DAĻā, VIEGLI TĪRĀMU UN DEZINFICĒJAMU  MELNU pvh PAMATNI PAPLĀTEI, kuru tikpat viegli ir iespejams izņemt un ieklāt ko citu atbilstoši vajadzībām.

ŠĀDA VEIDA LĪDzŅEMŠANAS IEPAKOJUMS KALPOS ARĪ KĀ DEKORA ELEMENTS VAI PRAKTISKA PAPLĀTE BROKASTĪM.  

Prezentreklāma / Korperatīvās dāvanas 

KORPERATĪVĀS DĀVANAS IR BIEŽI SASTOPAMA MĀRKETINGA STRATĒĢIJA DAUDZIEM UZŅĒMUMIEM, NO NELIELIEM INTERNETA VEIKALIEM LĪDZ LIELĀM KOORPORĀCIJĀM. TĀS IR PIEMĒROTAS GAN BIZNESA TIKŠANĀS REIZĒM, GAN PIEVIENOT KLĀT KLIENTA VAI SADARBĪBAS PARTNERA PASŪTĪJUMAM. 

BET TAS NAV TIKAI UN VIENĪGI PAR MĀRKETINGU. TAS IR ARĪ VEIDS, KĀ PATEIKT "PALDIES" SAVIEM DARBINIEKIEM PAR VIŅU IEGULDĪTO DARBU JŪSU UZŅĒMUMĀ.

Biznesa klases pildspalvas ar gravējumu

DROŠI VIEN ESAT JAU IEVĒROJUŠI, KA MĒS PRIEKŠROKU DODAM VISAM JAUNAJAM, STILĪGAJAM UN NEPARASTAJAM, BET KVALITĀTE PALIEK MŪSU PRIORITĀTE. ESAM IZVĒLĒJUŠIES LABĀKĀS EIROPĀ RAŽOTĀS PILDSPALVAS LĀZERGRAVĒŠANAI. PĀRFRAZĒJOT CITĀTU: PARĀDI MAN SAVU PILDSPALVU, UN ES PATEIKŠU, KAS TU ESI. PERSONALIZĒTA, KVALITATĪVA PILDSPALVA  ĻAUS MŪSU KLIENTIEM IZCELTIES STARP CITIEM UZŅĒMUMIEM GAN IKDIENĀ, GAN  ĪPAŠOS BRĪŽOS.