Mēs esam pilna servisa reklāmas un dizaina studija Rīgā.

Gan birojā, gan mūsu darbnīcās darbojas spēcīga profesionāļu komanda.

Mēs esam atvērti jebkurām idejām un gatavi tās realizēt no individuāli izveidotiem tirdzniecības stendiem, kas liks Jums izcelties starp konkurentiem, līdz logo, kas piesaistīs jaunus potenciālos klientus un uzrunās jau esošos.

Sadarbībā ar lielākajiem loģistikas uzņēmumiem Latvijā mēs spējam nodrošināt mūsu produktu piegādi īsos termiņos visā Eiropā, kā arī ārpus tās.

Ražošanas procesā mēs pievēršam uzmanību vissīkākajai detaļai, sākot no materiālu izvēles līdz 3 soļu kvalitātes kontrolei, kas ļauj mums klientiem piegādāt augstākās kvalitātes produktus.

Mūsu klienti ir labi zināmi uzņēmumi Latvijā un Eiropā, kas novērtē ilgtermiņa sadarbību un biznesa pamatvērtības: laiku, kvalitāti, godīgumu. Tas ir pamats mūsu piedāvājumam: izpildāmi termiņi un reāli piedāvājumi.

Mēs ticam, ka no neliela uzņēmuma šodien jebkurš var kļūt par kooperatīvu uzņēmumu rīt, tāpēc mums nav mazu vai lielu pasūtījumu, mazu vai lielu uzņēmumu. Ir klients, kas vēlas ar mums strādāt. Mēs sniegsim ikvienam individuālu pieeju un attieksmi.